Úhlová bruska Makita GA5030R 720W 125mm

Příslušenství pro vysavače

Myslíme si, že každý má doma vysavač, takže Vás nemusíme seznamovat s tím, že je potřebné příslušenství pro vysavače, bez kterého se prostě neobejdete. Rozbila se Vám hadicový adaptér nebo máte model, který je na sáčky? U nás jste správně, protože v naší nabídce naleznete příslušenství pro vysavače, které se Vám bude určitě hodit.

Filtrační vaky z různých materiálů

Jelikož do každého vysavače pasují různé druhy vaků, zařadili jsme jich do nabídky hned několik. Jeden z nabízených druhů jsou papírové, které jsme pro Vás zlevnili. Dále můžete vybírat mezi vaky z rouna, které mají různé rozměry. Příslušenství pro vysavače je důležité, jelikož by bez nich nebyl možný správný chod a nemohli byste s ním vykonávat práci. Kategorie příslušenství pro vysavače je bohatá na různé druhy.

Antistatické hadice různých délek

K vysavačům určitě patří i kvalitní hadice, kterými je odváděn materiál, který potřebujete vysát. Připravili jsme pro Vás sortiment, který se řadí mezi novinky. Zboží jsme zlevnili o 15%, tudíž bude Váš nákup u nás výhodný. Vybírat můžete z různě dlouhých variant. Vybírat můžete například z rozměrů 3 m x 35 mm 5 m na 19 mm a mnoho dalších, Příslušenství pro vysavače u nás pořídíte za výhodné ceny. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
990 Kč
Naše cena:
891 Kč
2.
Běžná cena:
1 168 Kč
Naše cena:
1 051 Kč
3.
Běžná cena:
139 Kč
Naše cena:
125 Kč
Popis …
Zobrazeno 219 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox