Úhlová bruska Makita GA5030R 720W 125mm

Příslušenství pro vibrační brusky

Již podle názvu je zřejmé, že se vibrační brusky používají k broušení rovinných materiálů, které jsou tvrdší. Aby byl povrch kvalitně opracovaný, jsou zapotřebí brusné plátna nebo desky. Do této kategorie jsme zahrnuli příslušenství pro vibrační brusky, které u nás nesmí chybět. Jelikož dochází k broušení, jsou často desky a plátna opotřebené a Vy musíte nakoupit nové. V naší nabídce naleznete hned několik velikostí a rozměrů.

Jaké příslušenství pro vibrační brusky u nás nakoupíte?

jsme si vědomi toho, že pojem příslušenství pro vibrační brusky je poněkud rozsáhlý. Rádi bychom Vám tedy přiblížili námi nabízený sortiment v této kategorii. Pokud sháníte brusné desky, špalíky, adaptéry nebo mikrofiltry, tak jste u nás správně. Máme pro Vás jak novinky, tak i modely z dřívější výroby. Pokud si nejste jisti, zda je druh vhodný právě pro Vaši brusku, pročtěte si přidané informace u každého zboží.

Brusné papíry do vibračních brusek

Aby si u nás vybral každý, neustále naší nabídku rozšiřujeme o příslušenství pro vibrační brusky. Některé z brusných papírů můžete připevnit za pomocí suchého zipu, což je opravdu snadné a zvládne tuto činnost každý. Ne každá však suchý zip má. Bílé desky jsou bez a jsou určené na jemnější broušení. Pokud sháníte adaptér, tak i ten můžete zakoupit právě u nás.  

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
335 Kč
Naše cena:
302 Kč
  Popis …
2.
Běžná cena:
392 Kč
Naše cena:
353 Kč
Popis …
3.
Běžná cena:
532 Kč
Naše cena:
479 Kč
Popis …
Značka
Cena
-
Zobrazeno 18 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox