Úhlová bruska Makita GA5030R 720W 125mm

Příslušenství pro pásové brusky

Potřebujete obrousit různé povrchy? Aby Vám práce rychle ubývala, určitě jsou skvělým pomocníkem pásové brusky, které zvládnout tuto namáhavou práci za Vás a navíc ještě v krátké době. Díky robustním základnám můžete počítat s dlouhou životnost, ale aby byla práce odváděna správně a pořádně, je zapotřebí příslušenství pro pásové brusky. Mezi takové příslušenství patří například grafitová deska, podstavec UGBS, brusný rám nebo boční a úhlový doraz.

 

Grafitové desky skvěle obrousí téměř každý povrch

K častému příslušenství pro pásové brusky patří i grafitové desky, které mají různou hustotu. Do naší nabídky jsme zahrnuli dva druhy, které se liší rozměrem. Před vykonání práce je také potřeba vědět, zda potřebujete povrch opracovat jen lehce a nebo z gruntu. Tyto desky se tedy liší také tím, zda jsou na jemné nebo na hrubé broušení. Brusky si snadno poradí jak s broušením dřeva, ale i kovových materiálů, které jsou podstatně tvrdší

Ulehčete si práci pomocí brusného rámu

Kdo by si nechtěl svou práci usnadnit. Jelikož se brusky vyskytují také v profesionálních dílnách, kde dochází k náročným pracím, určitě uživatelé přivítají určité usnadnění. Mezi příslušenství pro pásové brusky patří brusné rámy, které mají kartáčovou nebo plastovou vložku. Za pomocí rámů bude práce rychle ubývat.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
610 Kč
Naše cena:
518 Kč
Adaptér je vhodný pro stroje Makita: 9924DB
2.
Běžná cena:
659 Kč
Naše cena:
560 Kč
Adaptér je vhodný pro stroje Makita: 4105KB 9401 PC1100 …
3.
Běžná cena:
1 588 Kč
Naše cena:
1 428 Kč
Cena
-
Zobrazeno 21 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox