Úhlová bruska Makita GA5030R 720W 125mm

Příslušenství pro leštičky

Máte doma leštičku, která je Vaším pomocníkem, když chcete vyleštit nějaký povrch? Určitě víte, že je zapotřebí příslušenství pro leštičky, bez kterých není práce možné provést. Jelikož se kotouče časem opotřebují, je nutností, abyste měli stále nějaké v zásobě po ruce. Do naší nabídky jsme zahrnuli potřební příslušenství pro leštičky, které se specializují na práce, které jsou s leštičkami spojené. Ke správnému chodu budete tedy potřebovat kotouče, leštící prostředky, upínací matice, nástavce a opěrné talíře.

Leštící kotouče a houby

Mezi nepostradatelné příslušenství pro leštičky patří kotouče a houby, díky kterým docílíte krásných a dokonalých výsledků. Do naší nabídky jsme tedy zahrnuli hned několik druhů a rozměrů. Kotouče se liší hned v několika parametrech. Některé mají rozměr 250 mm a některé 170 mm. Další rozdíl je v materiálu, ze kterého jsou vyrobené. U nás máte na výběr z hadrových, jehnětiny nebo extra měkké hmoty. Věříme, že si vyberete i Vy příslušenství pro leštičky, které doplní Vaší leštičku.

Dokonalý lesk díky leštícím prostředkům

Potřebujete vyleštit nějaký povrch a potřebujete, aby bylo vše dokonale čisté nebo čiré? Máme pro Vás skvělý tip, jak takových výsledků docílíte snadno a rychle. Mezi našim sortimentem naleznete leštící prostředky, které jsou mimořádně účinné. Výsledkem bude vysoký lesk a povrch, který bude odolní proti poškrábání. Příslušenství pro leštičky musíte ve své dílně mít.  

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 003 Kč
Naše cena:
903 Kč
  Popis …
2.
Běžná cena:
604 Kč
Naše cena:
362 Kč
3.
Běžná cena:
564 Kč
Naše cena:
451 Kč
Houba je vhodná pro stroje Makita: 9565CVL PV7000C 9227CB…
Cena
-
Zobrazeno 24 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox