Sekera štípací X17 - M Fiskars

Míchadla

Míchadla jsou naprosto skvělí pomocníci, co se týče promíchání hustých materiálů, jako jsou barvy, laky nebo malta. Míchadla mají dva stupně míchání – pro míchání řídkých či naopak hustých materiálů. Jsou vybaveny vysoce výkonným motorem a ergonomickým rámovým držadlem, což Vám ještě více zefektní Vaši práci a ještě ke všemu ušetří čas! Míchadla zvládnou i náročnější trvalejší používání. Jejich elektrická regulace Vám zaručí tu správnou rychlost míchání a optimální přizpůsobení otáček k danému materiálu. Míchadlo by zajisté nemělo chybět u žádného lakýrníka, určitě však také u malíře či pracovníka na stavbách. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku míchadel od světově známých výrobců, jakou jsou např. Bosch, Makita, Narex nebo Skil.

Míchadla Bosch

V nabídce máme hned několik modelů míchadel Bosch. Všechny jsou vhodné pro míchání řídkých i hustších materiálů. Některé mají dokonce dvoustupňové spínání pro míchání nejrůznějších barev, laků, lepidel i malty. Lze optimálně přizpůsobit rychlost otáček vzhledem k tomu, jaký mícháte materiál. Výhodou, kterou každý ocení je mimořádně plynulé ponoření do míchaných materiálů a díky tomu nerozstřikovat barvu okolo. Přední funkcí je možnost nastavení rychlostí a plynulá regulace otáček. Míchadlo je se sklíčidlem možné používat i jako vrtačku.

Míchadla Makita

Makita je značka, která je na trhu svým kvalitním nářadím velice známá. V nabídce proto naleznete i míchadla makita. Ty mají pogumovanou protiskluzovou rukojeť pro lepší a pohodlnější držení. Jsou ideální pro malé budovy, prostory ale i kuchyně. Šikovnou funkcí je kontrola signalizace závady kabelu nebo vypínače. Dále také prachotěsný motor a uhlíky.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
2 193 Kč
Naše cena:
1 480 Kč
Míchadlo stavebních směsí Güde GRW 1400 Praktický míchač, určený k…
2.
Běžná cena:
25 690 Kč
Naše cena:
20 110 Kč
Aku míchadlo 2x3 Ah 54V Dewalt FLEXVOLT DCD240X2 S regulátorem…
3.
Běžná cena:
9 096 Kč
Naše cena:
7 010 Kč
Aku míchadlo Makita DUT130Z solo Aku míchadlo pro méně viskózní…
Zobrazeno 21 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox