Sekera štípací X17 - M Fiskars

Inspekční kamery

Inspekční kamera je jistě velmi praktický a skvělý pomocník, který Vám umožní nahlédnout i do těch těžko dostupných míst. Máme na mysli např. kanalizační, plynové či vodovodní trubky, komíny, motory nebo podvozky automobilů. Inspekční kamery využijete v různých oborech. Fungují na principu akumulátorů nebo mohou být napájeny z elektrické sítě 240V. Záznam z inspekční kamery je možný uložit na paměťovou kartu microSDHC nebo na flash disk. Později si záznam klasicky můžete přehrát na televizi či v počítači.

Propracovaný design

Inspekční kamera se skládá ze dvou částí, první je základna, ve které je monitor, který ukládá a přehrává aktuální pohled. O snímání scény se stará speciální vodotěsná a prachuvzdorná kamera, která je umístěna na konci kabelu, nebo-li krku. Můžete si vybírat z průměrů kamery v rozmezí od 5,5 mm do 22 mm. Nyní se Vám podaří dostat do jakýchkoliv úzkých prostor a natočit, co potřebujete od 1 m do 60 m. Je zde pro Vás připraveno hned několik inspekčních kamer značky Bosch.

Podívejte se tam, kam jste dříve nemohli

Potřebujete prozkoumat místa kam lidské oko nevidí? Použijte výkonnou inspekční kameru, která díky jasnému LED osvětlení rozzáří místa, kam byste jinak nedohlédli. Realistická produkce se Vám pak bude promítat na LCD displeji s vysokým rozlišením. Pro externí obraz Vám poslouží video out.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
4 500 Kč
Obrazovka s možností rotace poskytne nerušený obraz pro…
2.
Naše cena:
6 714 Kč
  Obrazovka s možností rotace poskytne nerušený obraz pro…
3.
Naše cena:
18 802 Kč
Odnímatelná obrazovka, obrazovka lze vyjmout z konzoly a…
Zobrazeno 12 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox