Sekera štípací X17 - M Fiskars

Diamantová řezačka

Potřebujete rozříznou nějaké tvrdé materiály, které běžnou řezačkou neoddělíte? Máme pro Vás řešení. Využijte skvělých a jedinečných vlastností, které diamantová řezačka nabízí. Jelikož ji lze využít jak k řemeslu nebo v průmyslu, dá se označit za multifunkční nářadí, které ušetří mnoho námahy a umožní rozdělit materiál, který jen tak nějakým nástrojem bezpečně nerozdělíte.

Hlavní výhody, které oceníte

Abychom Vás blíže seznámili s tímto druhem nářadí, přiblížíme Vám několik výhod, které diamantová řezačka má. Hlavní výhodou je již zmiňovaná možnost, oddělit od sebe tvrdé materiály, jako je například žula, mramor, zdivo nebo beton. Lze je používat za každého počasí, ať venku prší nebo svítí sluníčko. Je opravdu kompaktní a pyšní se nízkou hmotností 2,7 kg. Přesvědčte se o kladech diamantové řezačky sami.

Snadná manipulace a použití

Díky své nízké hmotnosti je snadná manipulace a lehké použití, při kterém je nutné dodržovat bezpečnost. Výkonný motor 1 300 W zajistí, že Vám půjde práce od ruky. Aby byl Váš nákup výhodný, připravili jsme skvělé slevy, které Vám ušetří až několik tisíc. Už žádné trápení s pevnými materiály. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
3 989 Kč
Naše cena:
2 990 Kč
Výkonný motor 1400 W Pro řezání cihel, betonových desek,…
Cena
-
Zobrazeno 2 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox