Sekera štípací X17 - M Fiskars

Brusky

Největší výhodou elektrické brusky je její univerzální použití a spousta možností nasazení. Brusky slouží nejen k broušení různých materiálů (např. dřevo, kov či plasty), ale použít se dá i k řezání. Obrovské množství, které je v sortimentu brusných kotoučů a kartáčů, možnosti brusky jen a jen rozšiřuje. Dají se také dělit na hobby a profi. Před výběrem té správné brusky je však nutné si uvědomit, k čemu ji budete používat a také jak často.

Značkové a kvalitní brusky !

V připravené nabídce naleznete značkové a kvalitní produkty od osvědčených výrobců, jako jsou např. Bosch, Einhell, Makita, Narex a další. Dle způsobu využití jsou brusky rozděleny hned do několika kategorií – úhlové brusky, vibrační brusky, dvoukotoučové brusky, sanitační brusky a mnoho dalších. Neměli byste však zapomínat na to, že právě toto nářadí je velice nebezpečné a při manipulaci dochází často k úrazům, proto používejte ochranné pomůcky a dbejte na bezpečnost práce.

Široký výběr brusek !

Do naší nabídky jsme pro Vás připravili brusky nejrůznějších typů, které se rozlišují podle toho, kde a jak se s nimi pracuje. Můžete si vybírat z podkategorií, ve kterých najdete brusky úhlové, pásové, přímé, vibrační, dělící a spousty dalších! Navíc v celkové nabídce si jistě všimnete rádi milých slev a různých akcí, které potěší vždy a naprosto každého!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
6 645 Kč
Naše cena:
3 590 Kč
Přednosti: GWS 17-125 CI Professional Maximální produktivita a nejlepší…
2.
Běžná cena:
7 838 Kč
Naše cena:
4 140 Kč
Přednosti: GWS 17-150 CI Professional Maximální produktivita a nejlepší…
3.
Běžná cena:
2 298 Kč
Naše cena:
1 630 Kč
Úhlová bruska Bosch GWS 9-125 Professional Špičková výkonnost při…
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 780 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Čt 8:00 - 17:00
Pá 8:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
Nákup na splátky splatky essox